Все про Zen

ZENBOOK ™ не схожий на звичайний ноутбук. У ньому втілені ідеї його творців – людей, які постійно перебувають у пошуках ідеального балансу між технічною досконалістю та практичністю. І хай сучасна ера визначається швидкими змінами та хаотичністю – ZENBOOK ™ уособлює собою дух спокою й умиротворення, який гармонує з настроєм його власника. Краса, сила і надійність з'єдналися разом в одному ультрабуці, відповідаючи вимогам нової епохи, в якій пошук справжніх цінностей є як ніколи важливий. Це не просто новий гаджет, це перший у світі комп'ютер, що заохочує користувача шукати більш широкий зміст у взаємодії зі світом за допомогою сучасних технологій. Простий, тонкий та вишуканий, ASUS ZENBOOK™ може стати вашим супутником в цій новій фазі технічної еволюції.

Для виготовлення ZENBOOK™ були розроблені нові виробничі процеси та нове обладнання. На цих зображеннях ви бачите ескізи, що використовувалися в процесі роботи над ультрабуком.

За допомогою наступного малюнка провідний дизайнер ZENBOOK™ Лоуі (Loewy) показує нам, як ультратонкий профіль ZENBOOK™ нагадує розкішний годинник.

Розробники та дизайнери працювали над створенням обтічного компактного корпусу з вбудованою клавіатурою та сенсорною панеллю збільшеного розміру. Дуже важливим було зберегти правильні пропорції.

Ще одним вагомим нюансом у процесі створення конструкції корпусу було дотримання гармонії в кутах. ZENBOOK™ отримав гострий передній і закруглений задній краї. Розробники приділили велику увагу навіть нижній частині алюмінієвого корпусу, яка для отримання унікального концентричного малюнка пройшла таку ж обробку, як і весь ноутбук.