Неймовірний Ultrabook™. Натхнення від Intel®.

Ультрабуки ASUS оснащуються потужним та енергоефективним процесором
Intel® Core™ i5/i7 нового покоління, повністю реалізуючи інновації найсучаснішої процесорної мікроархітектури і пропонуючи користувачам поліпшену багатозадачність та багаті мультимедійні можливості.


Нове покоління процесорів Intel® Core™ поєднує в собі найкращу в своєму класі продуктивність і нову технологію обробки 3D-графіки.

Основні переваги нового покоління процесорів Intel® Core™

Нові графічні технології фокусуються на задачах, найбільш актуальних для сучасного користувача: HD-відео, фотографії, популярні ігри, багатозадачність, мультимедіа та соціальні сервіси. Поліпшені функції обробки відео дозволяють отримувати нові емоції і яскраві враження, а також підвищити ефективність повсякденної роботи. Завдяки ще більш високій енергоекономічності нових процесорів мобільні комп'ютери на їх основі довше працюють від акумуляторних батарей без підзарядки.

Завдяки інтеграції Intel® HD Graphics на одному кристалі з процесором, виготовленому відповідно до норм передового технологічного процесу, новинки пропонують ще більш високу адаптивну продуктивність у порівнянні з чіпами попереднього покоління. Це стосується як роботи з HD-контентом, так і популярних ігор.

«Це найзначніше перетворення персональних обчислювальних систем з часу випуску мобільної технології Intel® Centrino® більше 8 років тому. Пристрої на базі процесорів Intel® Core™ нового покоління пропонують можливості, недосяжні раніше, і ми не плануємо зупинятися на цьому. Ми знаємо людей, які вимагають від своїх комп'ютерів більшого – і для створення, і для споживання, і для обміну контентом. Тому ми поставили перед собою нове завдання – випустити на ринок ультрабуки, найбільш функціональні, зручні й незамінні пристрої».

- Мулі Іден (Mooly Eden), віце-президент і генеральний директор Intel PC Client GroupUltrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, логотип Intel, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, логотип Intel Inside, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon та Xeon Inside є товарними знаками корпорації Intel в США та/або інших країнах.